Příjem nových pacientů
Ambulance Ostrava - tel. 596 125 452, 736 537 610
Ambulance Bruntál - tel. 554 700 656, 725 078 190

Zdravotní pojišťovny

Další spolupráce

Hokejový tým AZ Havířov

Nemocnice Karviná-Ráj

Dynamicko-směrová podložka Dvectis

Ambulance praktického lékaře DHB MEDIPRAKTIK 
MUDr. Denisa Holinková

Hokejový tým Osvětim

Krav Maga Tým Tesař

MUDr.Miroslav Koliba s.r.o

Lékařská fakulta Olomouc

Média

Beseda ČT 2 v pořadu Dobré ráno – srpen 2020: Vady nohy a správné obouvání
Rozhovory – reportáže 

Reference

Jan Tománek, tanečník a porotce StarDance, vicemistr ČR a Kanady v 10ti tancích, vicemistr Evropy v Latinských formacích.

“Doktora Holinku znám osobně a opakovaně jsem využil jeho odborných rad. Proto můžu doporučit jeho péči v této ortopedické ambulanci.” 

Radim Haas – extraligový hráč hokejového týmu Osvětim:

“Již delší dobu navštěvuji pana doktora Martina Holinku a s jeho prací a profesionálním přístupem jsem velice spokojen. V březnu 2018 mi byla provedena replastika vazu v koleni, operace proběhla úspěšně a bez komplikací. Již tři měsíce po operaci se mohu na 100% věnovat hokeji. Pana doktora mohu jenom doporučit.”

Antonín Pechanec – prvoligový hráč hokejového týmu Vsetín

“K doktorovi Holinkovi docházím pravidelně již 6 let a vždy mi se vším pomohl. Za jiného ortopeda bych jej nevyměnil. Je vstřícný a velice ochotný řešit veškeré problémy ihned po oslovení. Doporučuji všem lidem s ortopedickými obtížemi.”

Mgr. Tomáš Tesař, MBA, hlavní instruktor Krav Maga Ostrava:

,,Náš klub dlouhodobě spolupracuje s MUDr. Martinem Holinkou. S jeho péčí jsme maximálně spokojeni. Zvláště bych chtěl vyzdvihnout jeho profesionalitu, vstřícný přístup a ochotu.”

 

Poděkování

 

 

Matoušková Jana, Horní Datyně

Začátkem února jsem byla hospitalizovaná v Nemocnici s poliklinikou Karviná Ráj na oddělení ortopedie. Byla mi provedena miniinvazivní operace kladívkového prstu primářem tohoto oddělení MUDr. Holinkou. Operace proběhla bez komplikací. Přístup pana primáře byl profesionální. Byly mi také zodpovězeny a vysvětleny všechny dotazy o průběhu operace. Příkladný byl přístup zaměstnanců celého oddělení lékařů a sestřiček. Sestřičky na lůžkovém oddělení byly pozitivní, úsměvavé a velice ochotné.


Jakub Železňák. Vítěz mistrovství kulturistiky ČR dorostu a juniorů 2020 ve své kategorii. 

V naší ortopedické ambulanci ošetřen pro bolesti ramena v rámci sportovního přetížení. K rychlému zotavení u nás absolvoval sérii aplikací rázové vlny.

 

 

Mgr. Ludvík Klega, režisér, Ostrava

Vážené vedení nemocnice Karviná – Ráj, Vážený primář ortopedického oddělení MUDr. Martin Holinka

Vážení, shodou okolností jsem byl 13.3.2020 hospitalizován na ortopedickém oddělení nemocnice v Karviné. Musím přiznat, že jsem měl jakousi prvotní vnitřní nedůvěru. Po příjezdu na oddělení však byla pryč. Celá ortopedie zářila čistotou, všude klid. Byl jsem ubytován, dá-li se to tak nazvat, na prostorném třílůžkovém pokoji. Přišla sestřička, s úsměvem. Přišel lékař provést patřičné přijímací úkony, s úsměvem. Tak to šlo celý můj pobyt. Sestry bez rozdílu všechny ochotné, milé, usměvavé, s ničím neměly problém, vlastně tak trochu vytvářely domácí pohodu. To pacient uvítá. Samozřejmě, že oddělení funguje tak, jak je vede primář. Tady jsem pochopil, že vztahy jsou založeny na vzájemném respektu, nikoliv diktatuře. To se projevuje pozitivně na chodu celého oddělení. I taková maličkost, dá se říct, rád čtu a ke knize patří káva. Kteroukoliv sestru jsem požádal, každá mi kávu ochotně zalila. A jako bonus mi jedna sestřička, když jsem dočetl svou knihu, mi od stejného autora přinesla knihu z domu. To jsem byl vskutku dojat. Takže, děkuji lékařům za perfektní přístup a děkuji všem těm andělům v modrých stejnokrojích. Díky nim jsem pochopil, proč je to Karviná – RÁJ.

Zdena Zapletalová, Ostrava

Dobrý den, byla jsem u vás v nemocnici Karviná-Ráj na operaci kolene u MUDr. Martina Holinky. Chtěla bych poděkovat veškerému personálu na ortopedickém oddělení za dobrý přístup a zároveň mladému týmu lékařů za zájem o pacienta a profesionalitu. MUDr. Martin Holinka je odborník s lidským a přátelským přístupem k pacientům, tento lékař si zaslouží uznání.

Alena Kurečková, Vítkov

Chtěla bych tímto způsobem vřele poděkovat primáři ortopedického oddělení MUDr. Holinkovi a celému kolektivu za skvěle odvedenou práci a následnou péči při operaci mého kyčelního kloubu. Moc děkuji za milý a vstřícný přístup k pacientům na tomto oddělení.

Miroslav Polák, Havířov

Vážený pane primáři. Dne 3. ledna 2020 jsem podstoupil výměnu pravého kyčelního kloubu v nemocnici Karviná-Raj. Vše proběhlo pod vaším vedením OK. Následně po operaci jsem absolvoval rehabilitaci v Orlové a 27. ledna jsem byl převezen do rehabilitační péče v sanatoriu Darkov na ulici Čs. Armády. Následuje 4-týdenní lázeňská péče. Využívám veškeré možnosti, které jsou mi dány pro rehabilitaci. Mnohokrát děkuji.

Jiří Urban, Ostrava

Vážený pane doktore, děkuji za přijetí do vaši ambulance, kde jsem se setkal s vysokou profesionalitou. S úctou Jiří Urban.

Yvona Heroutová, Ludgeřovice

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za profesionální a hlavně lidský přístup, velkou ochotu a příjemné prostředí celému personálu, a to sestřičkám, panu primáři a dalším lékařům ortopedického oddělení Vaší nemocnice, kde jsem 28. 2. 2020 absolvovala artroskopii kolene. Během zákroku při spinální anestezii byla rovněž velmi milá a profesionální i paní anestezioložka.

Ještě jednou moc děkuji.

Hana Miková, Ostrava

Alespoň tímto bych chtěla poděkovat panu primáři Mudr. Holinkovi a personálu za perfektní odvedenou práci a vstřícný přístup. V prosinci 2019 jsem byla operována v nemocnici Karviná Ráj pro TEP kolene. Po 3 měsících po operaci se cítím velice dobře. V případě další ortopedické operace nebudu váhat a s důvěrou se opět obrátím na pana primáře a jeho kolektiv zdravotníků. Přeji hodně úspěšných operací a spokojených pacientů jako jsem já.

Alena Škrabánková, Ostrava

V lednu letošního roku jsem byla hospitalizována na ortopedickém oddělení Vaší nemocnice. Touto cestou bych chtěla poděkovat lékařům, sestrám i ostatnímu personálu za péči a přístup k pacientům. Zvlášť bych chtěla poděkovat prim. MUDr. Martinu Holínkovi, za dobrý výsledek operace.  Také chválím kuchaře, strava byla pestrá a velmi chutná.  Ještě jednou díky celému kolektivu.  

Nemčeková Jarmila, Doubrava

Chtěla bych tímto způsobem poděkovat panu primáři MUDr. Martinu Holinkovi a celému kolektivu lékařů a sestřiček ortopedického odděleni Vaší nemocnice za péči, kterou mi poskytli při operaci TEP mého kolena. Setkala jsem se s velkou ochotou, pomocí, vstřícností a profesionálním přístupem pana primáře a celého kolektivu ortopedie. Přeji mnoho stejně spokojených pacientů.

Dalibor Soukup, Ostrava

Dobrý den, právě jsem absolvoval ve Vaší ordinaci třetí aplikaci plazmy do kolen. Chtěl bych pochválit profesionální a lidský přístup sestřiček, paní Jany a Renáty, a opravdu bezbolestnou aplikaci plazmy mladého pana doktora Šilara.

Emilie Černá, Ostrava

Dobrý den, 24.6. jste mi operoval hallux na levé noze, 25.6. jsem byla propuštěná z nemocnice. Musím Vám poděkovat za vydařenou operaci a pochválit personál na ortopedii v Karviné-Ráji. Se zdravotnickým přístupem mám kvůli mámy bohaté zkušenosti, ale tak úžasný personál jsem ještě nezažila. Jedinci se najdou, ale tam byl krásný přístup k pacientům u všech. Škoda, že jsem se nezeptala na jméno sestřiček, které měly v době mé hospitalizace noční službu, protože ty byly na jmenování. Prostě miliónové!!

Jana Hopenštoková, Píšť

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat celému týmu v čele s primářem ortopedického oddělení MUDr. Martinu Holinkovi za bezvadný přístup k pacientům a mně samotné po operaci TEP kolena, která mi byla provedena 22.7.2020. Opravdu jsem maximálně spokojená za tu rodinnou pohodu – tak jsem se v této nemocnici cítila! Po operaci následovala rehabilitace v nemocnici Orlová, a musím pochválit personál za stejný bezvadný přístup k pacientům! Všem Vám moc děkuji a ti, kteří se chystají na nějakou ortopedickou operaci, tak můžu jen doporučit nemocnici Karviná Ráj – tam je to opravdu RÁJ !!!!!Děkuji a zdravím Vás všechny.

Miroslav Skalka, Ostrava-Petřkovice

Dobrý den pane primáři MUDr. Martine Holinko, dne 22.6.2020 jsem podstoupil operaci pravého kolena. S operací jsem velmi spokojen i s pooperační péčí i rehabilitací. Proto Vám i všem doktorům, sestrám a ošetřovatelkám na Vašem primariátu děkuji za vysoce profesionální přístup ke všem pacientům, ale i k mé osobě. Přeji Vám i všem pod Vašim vedením hodně pracovních i osobních úspěchů a hlavně hodně zdraví!!!